dny: 103-091 090-081 080-071 070-051 050-041 040-035 034-025 024-020 019-015 014-010 009-005 004-000 kompletní fotogalerie

den 081

dneska jen takový postřehy. V pátek večer jsme skočily do likr stóru doplnit zásoby a před vchodem vtipně a nenápadně postávala nezletilá skupina číhající na dobrodince. Jo a odpolko jsem viděl na valníku totálku Mustangu GT500 (ale novýho takže žádná škoda :). Byl jsem i v elektru, 80cm televize je tady jen tak do ložnice, do obýváku patří metr a pokud jste nároční měli tam i 1,5metru úhlopříčky :-)

im00.jpg
kompjůtr šop, kde makám

im00.jpg
zajímavý, že když se před vchod postavěj poldové, vytvoří se u automatů na jízdenky mega fronta :)

im00.jpg
snídaně žampijónů (moje)

den 082

Byl jsem dohodlej s typama z minula, ale v nedělu busy nejezděj, takže jsem lehce prošvih start hromadné vyjížďky na North Shore. No neva, potkal jsem další lidi, pokecal a pak jsem si to vydupnul až nahoru (cca ještě 20minut nad vjezdem do nejvrchnějšího trailu 7th secret). Pokochal jsem se výhledem. A následoval sjezdík dolů, tam jsem potkal starýho známýho Trevise (jeden z těch dvou týpků co jezděj s nášlapama a co mi ukázali NS, když jsem tam byl poprvý). Byl sám, jelikož kolega (co měl stejný kolo jako já) jezdil se zadřeným čepem a zlomil vahadlo rámu a čekal až mu pošlou novej. Dali jsme spolu 7th secret, pak to Trev zapích protože se ještě léčil z nějakýho pádu ze začátku týdne (moc pěkný modřiny). A já jsem to zalomil doleva na Karousel, a pak úplně dolů do města na oběd. Bylo dost času takže hurá znovu nahoru (tentokráte z 200m.n.m. takže už celkem nastoupáno cca 800m). Na cestu nahoru jsem odchyt dva kousky kolem čtyřicítky, ale i tak byl dobrej pokec.

Podruhý už jsem na 7th secret věděl co a jak, takže to jelo jak po másle, fakt nádhera, dropy naskákaný, lávky všecky podiktovaný, včetně poslední. Což je vlastně jen strom ve vejšce a z kopce, takže se to rozjede, ale když šáhneš na brzdu tak jdeš dolu, neudržíš balanc, letíš. HUKOT. Za náma jela partička 7 lidí, to bylo pádů. Dneska jsem dal i obě houpačky!! Jak krátkou v Karouselu tak i dlouhou na 7th. Mazec, tak už mi snad půjdou :-). No pak jsme to střihli doprava na Old School. Je to spíš sjezd, páč lajna žádná, musíš si najít cestičku a nezabít se. V busu domů jsem si moc pekne pokecal s jednou paní, nejen o kolech, fakt jsou tady lidi přátelský a naprosto v pohodě. A každej ví kde jsou Čechy :).


tak tohle je North Shore, P.S. ta cesta je bahnitá polňačka

im00.jpg
abyste nemachřili, že máte sníh, stačí vyjet do 700 metrů a je tam taky (od 600m níž ani památky) v pozadí za mnou centrum města neboli Downtown

im00.jpg
tady v tom hupu šlo nadoraz i 7" zvihu

im00.jpg
dlouhá houpačka

im00.jpg
nakonec jsem navštívil obchod a...

im00.jpg
...zodpovědně pořídil nějakou tu ochranu (ještě to chce chrániče na kolena a lejtka (XL sedne), pořádně velkej camelbag a bude ode mě zas na rok pokoj milý Ježíšku :-) )

den 084

nic moc práce, jde se nakupovat ve velkém stylu. Asi hoďku jsem zakysnul v jednom outletu, myslim že byste nestíhaly, supr hadry za neuvěřitelný ceny. Nakonec z toho byly dvě trika, kraťasy a košile, víc mi toho nepadlo, jsem holt moc dlouhej :). A to vše za směšných 40$, origo cena byla ke dvoum stovkám.

im00.jpg
pohozenej novej outfit na mé qeen size posteli (bude mi chybět)

im00.jpg
mini stativ, aneb co se dá pořídit v obchodě "vše za dolar"

im00.jpg
vyfoťte se s Santou

im00.jpg
Stylové gumáky, do zimní plýskanice

den 088

vejkend, takže jde se jezdit. Počásko nic moc. Tak jsem to dával docela zlehka. No a pak tam byl takovej malej jump, tak si říkám mám integrálku, tak proč ne, Bender style, žejo :). Chyba lávky, po dopadu šlo kolo lehce bokem, tak jsem tam šoup nohu, jakožto prevenci pádu, ale dopadlo to nevesele. Ani škrábanec, ale kotník v hajzlu. Hmm, radši to mam teda naopak. Nejak jsem to dobelhal do města a skočil do nemocnice, zlomenýho nic, ale stejně mě skásli o 230 dolců (snad to proplatí pojišťovna žeáno. Bez víza by to bylo za 500, a to bylo jen za prohlídku. Ps pokud nechcete čekat na doktora tři hoďky jako já, vyplatí se omdlít, to si vás vemou na paškál hned). Aspoň tejden na to nešlapat. Od spolubydlů jsem vyfásnul hole a v práci se chvíli neukážu. Ale jinak v pohodě.

im00.jpg

im00.jpg
malincatej gapík, ale dopad byl pěkně hnusnej

im00.jpg
teď mám jeden normální a jeden dvojtej kotník